top of page
HR Strategie prakticky
HR Strategie prakticky

HR Strategie prakticky

Tento kurz vám otevře dveře do světa strategického řízení lidských zdrojů a umožní vám získat klíčové poznatky pro efektivní a úspěšné personální řízení. A to vše prakticky a srozumitelně.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

26. 1. 2024 9:00 – 16:00 SEČ

Praha, Praha, Česko

O události

Popis kurzu HR strategie 

Podnikání vyžaduje, aby firmy měly jasně stanovené cíle, efektivní pracovní sílu a odpovídající postupy, které umožní dosáhnout jejich mise. Protože lidské zdroje představují srdce každé organizace, je nezbytné mít dobře promyšlenou a dobře implementovanou HR strategii.  Můj komplexní kurz vás provede základy, ale i pokročilými aspekty řízení lidských zdrojů. 

Začneme s přípravou HR strategie, kde budete poznávat kroky, které jsou potřebné k definování cílů a hodnot vaší organizace, a budete se učit, jak propojit vaši zaměstnaneckou politiku s celkovými cíli firmy.  Dále se budeme věnovat firemní strategii a spolupráci. Tento modul vás naučí, jak efektivně zapojit všechny zainteresované strany a jak přizpůsobit vaši HR strategii konkrétním potřebám a výzvám vaší organizace.  

Budeme se věnovat i nákladům na zaměstnance a nejčastějším chybám, které se ve vývoji HR strategií často vyskytují. Naučíte se, jak řídit náklady na lidské zdroje a jak se vyhnout klíčovým problémům, které mohou ohrozit úspěch vašeho podnikání.  Následně se zaměříme na situační management a zajištění správné komunikace. 

Kurz vám umožní přizpůsobit vaši HR strategii měnícím se podmínkám a zajistit efektivní a transparentní informování a komunikaci ve vaší organizaci.  Přidejte se do kurzu a získejte cenné nástroje a poznatky pro úspěšné budování a implementaci HR strategie ve vaší organizaci. 

Poznejte silné stránky vašich zaměstnanců, zlepšete komunikaci a dosáhněte excelentních výsledků v řízení lidských zdrojů!

Pro koho je kurz určen 

Kurz HR strategie je určen pro všechny, kteří jsou zapojeni do personálního managementu, manažery, oddělení lidských zdrojů a všechny, kteří chtějí získat hlubší pohled do řízení lidských zdrojů.

 

Co se konkrétně naučíte? 

  • Plánovat a připravit HR strategii - jak dílčí, tak celkovou (lokální, mezinárodní nebo globální). Konkrétní, obhajitelnou a reflektující realitu trhu, fázi podniku, obor či módní trend. 
  • Naučíte se přemýšlet v souvislostech, v souladu s plány celé organizace, včetně finančního řízení, obchodu, výroby nebo marketingu. 
  • Budeme mluvit i o Cash-flow, Rozvaze nebo Výsledovce a samozřejmě Budgetu a Forecastu.
  • Podíváme se i na vstup na nové trhy nebo fázi útlumu firmy. 
  • A sami si HR strategii vytvoříte a budete se snažit, si ji přede mnou obhájit:-).
  • Jako bonus získáte certifikát o absolvování kurzu a přirozeně mnoho dalších zážitků a informací.

Kdo Vás kurzem provede? 

Kurzem Vás provede Ing. Dagmar Matějková, jednatelka společnosti Matricaria Chamomilla s.r.o., která se věnuje řízení HR od roku 2001 a pracovala na řídících pozicích v globálním kontextu pro společnosti jako např. DPD, Siemens, Tesco, Molson Coors nebo APS. 

Dagmar se věnuje Interim a Strategickému řízeni HR a pro SME konzultuje i efektivní řízení organizace, restrukturalizaci/reorganizaci nebo optimalizaci zdrojů, či základní finanční řízení firmy. 

Dagmar vystudovala Řízení podniku a podnikové finance, studovala také v Německu, Anglii a USA a hovoří plynule německy a anglicky. Více informací naleznete zde

Cena kurzu: 

6.990,- bez DPH, včetně DPH: 8.459,- Kč, včetně celodenního občerstvení a materiálů. 

💳 Zaplatit bezpečně kartou nebo QR kódem můžete ZDE, popř. nás kontaktujte, pošleme Vám daňový doklad - budeme potřebovat IČO společnosti a její název. 

Místo a organizační detaily budou účastníkům poskytnuty v dostatečném předstihu. 

Školení pořádá společnost Matricaria Chamomilla s.r.o., IČO: 02362597, DIČ: CZ02362597 - plátce DPH. Detaily na hrinterim.cz 

Online kurz

Pro ty, kdo se nemohou zúčastnit, zde si můžete prohlédnout a zakoupit ZDE online hodinovou verzi školení.

Zpět na stránky hrinterim.cz

Sdílet událost

bottom of page