Kontakt

Matricaria Chamomilla s.r.o.

Ing. Dagmar Matějková

Jaromírova 588/32

128 00  Praha 2

Česká Republika

​​

Tel: +420 602 470 244

e-mail: dagmar.matejkova@hrinterim.cz

Odesláním Vaší zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle aktuální směrnice EU dle  GDPR naší společností.

Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat telefonicky, písemně nebo emailem.

© 2019 Matricaria Chamomilla s.r.o.. All rights reserved.

VIRTUÁLNÍ HR ŘEDITEL 

Virtuální Personální ředitel je vhodný pro firmy, které si (zatím) nemohou dovolit profesionálního Personální ředitele, nicméně potřebují někoho (SENIORNÍHO), kdo by mohl pokrývat oblast HR na nepravidelné bázi. Např. kvůli požadavkům regulátora (licence), přípravě na fúzi nebo při restruktualizaci společnosti.

Virtuální HRD může dále podporovat manažery (jednatele) v záležitostech týkajících se zaměstnanců. V případech porušení pracovní kázně, ukončení pracovního poměru, předžalobní výzvy, plnění konkurenční doložky nebo ve věcech příjemnějších jako jsou benefity, odměňování, nábor, firemní kultura, práce s talenty, následnictví, rozvoj zaměstnanců apod. 

Komunikace probíhá vzdáleně (e-chat, chat, telefon, komunikátor) nebo v sídle klienta, podle potřeb klienta a definice ve smlouvě.

Virtuální HR Ředitel může společnostem pomoci nastavit základní procesy a také výrazně snížit pravděpodobnost pracovně právního sporu, ke kterým často dochází z neznalosti problematiky a podcenění zdánlivých detailů.